Autíčko

Umístění třídy: Stará budova dole

Tříd­ní e-mail: ms.​auticko@​seznam.​cz

Plán akcí - Květen

Návštěva 1.třídy v ZŠ - 2.5.

Mámo, táto, pojď si hrát s vystoupením dětí - 14.5.

Tělocvična - 16.5., 30.5.

Plavání – 3.5., 10.5.

Dopravní hřiště –  každé pondělí, dle počasí

Knihovna - 21.5.

Vycházka do lesa – 23.5.

Duben v Autíčku

Měsíc duben v Autíčku nám utekl jako voda. Hned, jak jsme přivítali jaro, jsme začali tvořit do soutěže „Voldušská kaňka“. Tématem bylo Kaňka je superhrdina. U nás se jím stala želva Ninja. Při práci s netradičním materiálem pomáhaly všechny děti.

Nadále pokračuje předplavecký výcvik předškoláků. Po zimě jsme opět navštívili dopravní hřiště a děti jezdily na odrážedlech a koloběžkách.

Do školky zavítalo Kino do škol se vzdělávacím příběhem Život stromů. Den Země jsme oslavili Modrým dnem, kdy jsme všichni přišli v modrém oblečení a povídali jsme si o planetě Zemi, počasí a vodě.

Poslední dubnový den jsme přiletěli do školky jako čarodějky a čarodějové. Společně jsme ozdobili májku, plnili různé úkoly a uvařili kouzelný lektvar.