Úspěchy našich žáků

Počátkem jara skončila kola okresních olympiád všech předmětů. Naši žáci svoji školu hojně reprezentovali a dosáhli skvělých výsledků.

Ve Fyzikální olympiádě zvítězil Jakub Hofman z 8. A, následovaný těsně Nelou Krajíčkovou z 8. B, která vybojovala druhé místo. Kristýna Petrová z 8. B se umístila na krásném 7. místě.

V Matematické olympiádě se umístila opět Nela Krajíčková na druhém místě a Kristýna Petrová obsadila čtvrté místo. Filip Reindl z 5. třídy se umístil šestý.

V Olympiádě z anglického jazyka se umístili Patrik Vaněk z 8. A na sedmém místě a Tomáš Beran z 8. B na devátém místě.

Nela Krajíčková reprezentovala ještě naši školu i v Dějepisné olympiádě a získala výborné osmé místo.

Všem našim žákům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Datum vložení: 11. 4. 2024 12:08
Datum poslední aktualizace: 11. 4. 2024 12:19
Autor: Mgr. Andrea Červenková

Březen - za kamna vlezem, duben - ještě tam budem.

Je-li v dubnu krásně a povětří čisté, bude květen nepříjemný jistě.